Životy za oblečenie

Ľudia v týchto krajinách obetujú životy pre našu módu. Môže ale jednotlivec alebo nejaká skupina zmeniť ich život? Dá sa naozaj začať od seba? Myslím, že v týchto krajinách ide v prvom rade o zlú ekonomickú a politickú situáciu. Tí ľudia tam predsa potrebujú pracovať aby mohli žiť a mať rodiny. My ako jednotlivci nemôžeme zmeniť ich ekonomiku, nemáme sa ako postarať o ich životy a o ich bezpečie.

Tento dokument je však naozaj smutný a na zamyslenie. Sú to rovnakí ľudia ako my ostatní a nikto z nich si taký život nezaslúži. Po pozretí dokumentu by sa mal minimálne každý zamyslieť nad ich životmi a nad životmi, ktoré vedieme my. Myslím, že môžeme ďakovať Bohu.

Mne osobne sa ťažko reaguje na takéto dokumenty, pretože aj napriek tomu, že som dievča nakupovanie sa ma veľmi netýka. Je mi však ľúto ľudí, ktorí kvôli nedostatkom v priemysle prichádzajú o životy. Myslím, že život mnohých ľudí by mal na chvíľu zastaviť a výskumy by mali spomaliť. Je na čase globálne pomáhať iným nie zisťovať banálne a nepodstatné veci v iných priemysloch.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s