Fast fashion

Dokým si človek nepozrie film ako je tento, tak si ani neuvedomí, čo sa za úplne bežnou vecou skrýva. Ja som človek, ktorý si na móde a oblečení až tak nepotrpí. samozrejme sa rád obliekam pekne ale nové veci si kupuje až keď ich potrebujem.to čo sa ale pri výrobe oblečenia robí je, až nepochopiteľné.

Samozrejme ľudia v takýchto krajinách potrebujú prácu a treba ich zamestnať. Treba však myslieť na to že sú to rovnakí ľudia ako my a treba sa podľa toho správať. Mali by mať rovnaké podmienky pri práci ako my. Asi to nie je spôsobené len vykorisťovateľmi ale aj celkovou politikou v týchto krajinách.

Je potrebné si uvedomiť, že ide len o oblečenie. Ľudia si nemusia kupovať každý deň nejaký nový kúsok. myslím si, že prsty v takomto nakupovaní majú aj “celebrity”. Ľudia vidia ako na sebe jeho vzor má každý deň niečo nové a pekné a chcú sa im podobať. Je to len móda. Aj keď niektorí v tom vidia zmysel života nie je to až tak dôležité. treba si kúpiť niečo pekné len par krát do roka a to bohato stačí. ak si to človek šetrí.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s